mixpanel.init("104be8999210512e083135d6388c40be");

O firmie

Istniejemy na rynku od 1989 roku. Od początku istnienia naszej firmy gromadzimy wiedzę dotyczącą obróbki i formowania szkła, którą wykorzystujemy przy projektowaniu i produkcji elementów wyposażenia wnętrz. Pierwszym naszym produktem były umywalki szklane. Stworzyliśmy je dla ludzi poszukujących wygody i piękna w swoim otoczeniu.

Samodzielnie opracowaliśmy technologię produkcji i wzornictwo, które chronione są patentami. Dzisiaj, po latach, możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami na skalę światową w tej dziedzinie. Nasze doświadczenia wykorzystaliśmy później w produkcji brodzików, akcesoriów łazienkowych, płytek i mozaik szklanych.

Dysponujemy w tej chwili bardzo bogatą ofertą, umywalki dostosowane są do różnych rodzajów łazienek, od tych najmniejszych, po duże salony kąpielowe. Płytki i mozaiki szklane doskonale sprawdzą się nie tylko w łazience, ale również w saunie, na basenie czy w przestrzeniach użyteczności publicznej. Staramy się uzyskaćprodukt jak najbardziej przemyślany i atrakcyjnypod wieloma względami. Jako firma, kładziemy szczególny nacisk na wzornictwo, co pozwala nam produkować przedmioty wysokiej jakości technicznej, użytkowej i estetycznej po korzystnej cenie. Do produkcji naszych wyrobów używamy starannie dobranych, szlachetnych materiałów.

Wysokiej jakości szkło, stal nierdzewna i drewno wpisują nas w ogólnoświatową tendencję produkowania z naturalnych, ekologicznych surowców. Wieloletnie sukcesy sprzedaży i satysfakcjanaszych klientów są najlepszą gwarancją jakości naszych wyrobów.Nasza firma zajmuje się również realizacją wnętrz nietypowych. Służymy naszą wiedzą i możliwościami technologicznymi developerom, projektantom, firmomi klientom prywatnym. Braliśmy udział przy budowie basenów, biur, rezydencjii, hoteli i budynków mieszkaniowych. Nasze realizacje wielokrotniepojawiały się na łamach branżowych czasopism.Zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Oddając do Waszych rąk ofertę naszej firmy, liczymy, iż znajdziecie w niej satysfakcjonująceWas rozwiązania i zapragniecie wyposażyć Wasze wnętrza w produkty pochodzące z naszej firmy.